Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

BALAT Hisse Logo
BALAT Hisse Logo

BALAT Hisse

Balatacılar Balatacılık Sanayi ve Ticaret A.Ş.

BALAT Hisse Senedi


BALAT hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Balatacılar Balatacılık Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Balatacılar Balatacılık Sanayi ve Ticaret A.Ş.


BALATACILAR Balatacılık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 1988 yılında kurulmuştur ve balata üretimi ve ticareti yapan şirkettir.

İzmir'de bulunan fabrikada, 5300 m2 kapalı alanda, 1991 yılından beri Kampana Fren ve disk fren balataları, Debriyaj ve özel endüstriyel balatalarının üretimi yapılmaktadır.

Balatacılar Balatacılık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

Kapasitesi yılda 3.000 Ton balata imalatıdır.

İhracat yapılan ülkelerden başlıcaları, Cezayir, Mısır, İran, Irak, Suriye, Ürdün, Makedonya, Kazakistan, Yeni Gine ve Portekiz’dir.

Balatacılar Balatacılık Sanayi ve Ticaret A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Konak Mahallesi, Cumhuriyet Bulvarı, Gümrük İş Merkezi , No : 38 , Daire : 708Konak / İZMİR
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.balatacilar.com
Şirketin Süresi
SÜRESİZ
Bağımsız Denetim Kuruluşu
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
Şirketin Sektörü
İMALAT
METAL EŞYA MAKİNE ELEKTRİKLİ CİHAZLAR VE ULAŞIM ARAÇLARI
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
PİYASA ÖNCESİ İŞLEM PLATFORMU

BALAT Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.