Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

BAGFS Hisse Logo
BAGFS Hisse Logo

BAGFS Hisse

Bagfaş Bandırma Gübre Fabrikaları A.Ş.

BAGFS Hisse Senedi


BAGFS hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Bagfaş Bandırma Gübre Fabrikaları A.Ş.

Bagfaş Bandırma Gübre Fabrikaları A.Ş.


Bandırma Gübre Fabrikaları Anonim Şirketi, kimyevi gübre üretimi konusunda, sektörünün öncü ve yenilikçi firmalarındandır.

Kurulduğu günden bugüne kadar sürekli gelişmeyi hedef edinmiş, Türkiye ve Dünya'da sektörel pek çok ilke imza atmıştır.

BAGFAŞ Entegre Gübre Tesisleri, Marmara Denizi'nin güneyinde Bandırma - Erdek arasında, Kapıdağ yarımadasının karayla birleştiği noktanın yanı başında kuruludur.

BAGFAŞ, gerçek anlamda halka açık şirket özelliklerini taşımakta olup, Türk Sermaye Piyasası Mevzuatında öngörülüş olan tüm özellikleri daha kuruluş aşamasında ana sözleşmesine almış, sadece teknolojik alanda değil, hukuksal ve sosyal alanda da örnek bir şirkettir.

1969 yılında ülkemizin artan kimyevi gübre ihtiyacını gören Etibank Boraks ve Asitborik fabrikaları kurucusu genç bir mühendis olan Sınai Kimya Yüksek Mühendisi RECEP GENÇER' in önderliğinde yöre çiftçi ve iş adamları tarafından kurulmuştur.

Kuruluşunu takiben halka açılan BAGFAŞ'ın hisse senetleri o tarihlerden itibaren piyasalarda işlem görmüştür. Şirket merkezi 1978 yılında, Genel Kurulun oybirliği kararı ile İstanbul'a alınmıştır.

Misyon Vizyon

Ülkemiz ekonomisinde tarımın, tarımda da kimyevi gübrenin öneminin bilinciyle takip ettiğimiz misyonumuz, Türk çiftçisine en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunarak kuruluş amacımız olan çiftçilere hizmete devam etmektir.

Vizyonumuz ise, sürekli kendini geliştirip yenileyen yapısıyla tüketicilerin tercih ettiği bir marka olmaya devam edip, müşteri memnuniyetinden aldığımız güç ile gübre sektöründe çığırlar açmaya devam etmektedir.

Bagfaş Bandırma Gübre Fabrikaları Anonim Şirketi

Sahip olduğumuz değerlerimiz arasında;

Ürün kalitesini en önde tutmak

Çiftçilerini, bayileri ve hissedarlarını gözetmek

Dürüst, çalışkan, dinamik olmak

Araştırmacı ve yenilikçi olmak

bulunmaktadır.

Kalite Politikası

Günümüzde tarımsal üretimin vazgeçilmez girdilerinin en önemlisi kimyasal gübredir. Topraktan yüksek kalite ve miktarda verim alınması için kaliteli gübre kullanılması çok önemlidir.

Diğer koşulların aynı kalması durumunda sadece doğru cins ve miktarda kaliteli kimyasal gübre kullanımı ile %50'nin üzerinde verim artışının sağlanması mümkündür.

BAGFAŞ Entegre tesislerinin ileri teknolojisi ve kendini sürekli geliştiren deneyimli uzman kadrosu, Türk ve dünya çiftçisine uygun fiyatla kaliteli kimyevi gübreyi sunmayı hedef edinmiş ve BAGFAŞ gübreleri kalitesi ile sektörde haklı bir yer edinmiştir.

BAGFAŞ, kaliteli üretimini TSE belgesi ile tescillemiş olmasının yanında, Dünya Gübre Üreticileri Birliği İFA'nın önde gelen bir ismi ve Dünya gübre atlasında adı olan ülkemizin en büyük kimyevi gübre ihracatçısıdır.

Bagfaş Bandırma Gübre Fabrikaları A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Kılıçali Paşa Mahallesi Susam Sokak No:22 Cihangir Beyoğlu/İstanbul
Elektronik Posta Adresleri
Web Site Adresleri
www.bagfas.com.tr
Şirketin Süresi
Süresiz
Bağımsız Denetim Kuruluşu
ARKAN ERGİN ULUSLARARASI BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST TÜM-100
BIST SINAİ
BIST BALIKESİR
BIST TÜM
BIST KİMYA, PETROL, PLASTİK
BIST ANA
Şirketin Sektörü
İMALAT
KİMYA İLAÇ PETROL LASTİK VE PLASTİK ÜRÜNLER
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 1

BAGFS Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.