Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

AYES Hisse Logo
AYES Hisse Logo

AYES Hisse

Ayes Çelik Hasır ve Çit Sanayi A.Ş.

AYES Hisse Senedi


AYES hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Ayes Çelik Hasır ve Çit Sanayi A.Ş.

Ayes Çelik Hasır ve Çit Sanayi A.Ş.


Ayes Çelik Hasır ve Çit Sanayi Anonim Şirketi, 1978 yılında Isparta’da kuruldu ve çelik hasır üretimine başladı.

Teknik kadro, teknoloji ve donanım yönünden sürekli gelişerek iş hacmini arttıran bir trend yakaladı.

Gelişen ve büyüyen piyasalara ayak uydurabilmek amacı ile, 2000 yılında İzmir Kemalpaşa’da kurulan modern çelik hasır fabrikasıyla üretim kapasitesini arttırdı.

Ayes Çelik Hasır ve Çit Sanayi Anonim Şirketi

2006 yılında ise Isparta'dan Kocaeli - Dilovası'na taşınan fabrika, üretim hayatını burada devam ettirdi.

Gelişmiş üretim teknolojisi, uzman kadrosu ve uluslararası standartlarda üretimi ile inşaatların vazgeçilmezi, Türkiye’nin de en büyük çelik hasır üreticisi oldu.

MİSYONUMUZ

AYES, özverili uzman kadrosu ve kalitesiyle müşteri memnuniyetini öne çıkaran, zamana uygun teknolojiyi kullanan, uluslar arası standartlara uygun yüksek kalitede, düşük maliyetle ideal karı gözeterek çelik hasır, panel çit ve soğuk çekilmiş çelik çubuklar üreten girişimci bir şirkettir.

VİZYONUMUZ

AYES, mevcut yapısının sağladığı avantajdan yararlanarak, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda daha yüksek kalitede, daha düşük maliyetle üretim ve tedarik konularında gelişen teknolojileri takip ederek hizmet vermek düşüncesiyle yurt dışı pazarlara açılmak, yurt içi pazarda daha esnek ve farklı ürünlere yönelmek, böylece sektör liderliğini oluşturmaktadır.

Ayes Çelik Hasır ve Çit Sanayi A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
ALİ RIZA GÜRCAN CADDESİ METROPOL CENTER NO:31 DAİRE:21 MERTER, GÜNGÖREN/İSTANBUL
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
[email protected]
Web Site Adresleri
www.ayescelik.com
Şirketin Süresi
SÜRESİZ
Bağımsız Denetim Kuruluşu
AC İSTANBUL ULUSLARARASI BAĞIMSIZ DENETİM VE SMMM A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
Şirketin Sektörü
İMALAT
METAL EŞYA MAKİNE ELEKTRİKLİ CİHAZLAR VE ULAŞIM ARAÇLARI
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
PİYASA ÖNCESİ İŞLEM PLATFORMU

AYES Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.