Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

AVTUR Hisse Logo
AVTUR Hisse Logo

AVTUR Hisse

Avrasya Petrol ve Turistik Tesisler Yatırımlar A.Ş.

AVTUR Hisse Senedi


AVTUR hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Avrasya Petrol ve Turistik Tesisler Yatırımlar A.Ş.

Avrasya Petrol ve Turistik Tesisler Yatırımlar A.Ş.


Avrasya Petrol ve Turistik Tesisler Yatırımlar Anonim Şirketi, Biz bir takım olarak; işimize hem profesyonel hem de duygusal olarak bağlı bir zümre olarak, bizden talep edilmese de bu tespitlere çözümler geliştirme misyonunu yerine getiriyoruz.

Eğer bu çözümlemelerimiz sizler tarafından desteklenirse işte o zaman bu faaliyetlerimiz sizin için ürettiğimiz fikir jimnastiği olmaktan çıkıp ciddi bir sinerjiye dönüşebilir.

Avrasya Petrol ve Turistik Tesisler Yatırımlar Anonim Şirketi

Bu umut ve işimize duyduğumuz saygı bizim itici gücümüz. İşte bu nedenle;

Ürettiğimiz projeler bizim iş yapış şeklimiz, performansımız ve çözüm odaklı tarzımız hakkında fikir verecek bir pilot uygulama olarak görülmelidir.

Ortaya konulacak sistem yaklaşımının daha büyük bir çerçeveye de aynı efektiflikte uyarlanabileceği asıl amacında bu olduğu göz önünde bulundurulmalıdır.

Avrasya Petrol ve Turistik Tesisler Yatırımlar A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Reşadiye Caddesi Cumhuriyet Köyü No : 18 Beykoz/İSTANBUL
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.avtur.com.tr
Şirketin Süresi
Süresiz
Bağımsız Denetim Kuruluşu
REFORM BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST TURİZM
BIST HİZMETLER
BIST İSTANBUL
BIST TÜM-100
BIST ANA
BIST TÜM
Şirketin Sektörü
TOPTAN VE PERAKENDE TİCARET, LOKANTALAR VE OTELLER
LOKANTALAR VE OTELLER
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 1

AVTUR Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.