Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

AVOD Hisse Logo
AVOD Hisse Logo

AVOD Hisse

AVOD Kurutulmus Gıda ve Tarım Ürünleri Sanayi Ticaret A.Ş.

AVOD Hisse Senedi


AVOD hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
AVOD Kurutulmus Gıda ve Tarım Ürünleri Sanayi Ticaret A.Ş.

AVOD Kurutulmus Gıda ve Tarım Ürünleri Sanayi Ticaret A.Ş.


AVOD Kurutulmus Gıda ve Tarım Ürünleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, 2003 yılında, HASAT BNO Group(kuruluş tarihi, 1995)un sağlam temellerine dayanarak kurulan bir anonim şirkettir. Kuruluşu ile beraber HASAT BNO Group’un itici gücünü de alarak AVOD Anonim Şirketi, her türlü kurutulmuş sebze ve türevleri, sebze bazlı hazır yemek, tarımsal üretim, işleme, uluslararası satış ve pazarlama konusunda Türkiye’nin lider şirketlerinden biri olmuştur. 15.000 m² açık ve 5.000 m² kapalı alan ile yıllık 3.000 ton son ürün kapasitesi ile Türkiye kurutulmuş sebze ihracatının %20 lik kısmını gerçekleştirmektedir. ve Farmer`s Choice markası ile de iç piyasaya ürünler vermektedir.

Müşteri memnuniyetinin kaliteli ürün ve üretimden geçtiği felsefesine inanan AVOD Anonim Şirketi tohum ithalinden son ürün paketlemesine kadar geçen tüm evrelerde profesyonel zirai ekim, üretim, kalite kontrol elemanları ile süreci başından sonuna kadar titizlikle takip etmektedir. Kurulmuş olan BRC ve IFS sistemleri üretimin uluslar arası standartlarda olmasını sağlamaktadır.

Ürünlerimiz, üretim şekli, hammaddelerin gördüğü işlem ve ürün çeşitlerine göre 5 ana gruba ayrılmıştır.

Güneşte Kurutulmuş Ürünler

Fırında Yarı Kurutulmuş Ürünler

Soslar ve Bruchettalar

Fermente Sebzeler

Közlenmiş Ürünler

Ürünlerimizi kullanıldığı sektör bazında ele alırsak.

AVOD Kurutulmus Gıda ve Tarım Ürünleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi

Endüstriyel üreticilere yarı mamul olarak giden ürünler

Restoran, otel, catering endüstrisine dağıtım yapan distribütör ve ithalatçılara giden nihai ürünler

Uluslararası zincirlere verilen perakende ürünler, şeklinde sıralayabiliriz.

AVOD Anonim Şirketi, sahip olduğu üretim ve depolama kapasitesi ile 5 kıtadaki müşterilerine tüm yıl boyunca kesintisiz olarak ürün sevkiyatı yapabilmektedir.

Firmamız güneşte kurutma işlemini Ege bölgesi'nin çeşitli köşelerine dağılmış kurutma istasyonlarında, kurutma sonrası aşamaları ise İzmir’deki ayda 200 ton işleme kapasitesine sahip işletmemizde gerçekleştirmektedir.

Gücü, deneyimi, sektördeki mevcut iddiasıyla ve müşterilerinin talepleri doğrultusunda AVOD Anonim Şirketi, Fırında Yarı Kurutulmuş Domates üretmek için gerekli atılımı gerçekleştirmiş ve fırın kurutma sistemini faaliyete geçirmiştir.

Bu sistem, üretim açısından yepyeni ve farklı bir teknoloji ifade etmektedir. Sistemin kurulması ile beraber şirketimizin önünde yepyeni bir yol açmıştır.

Oldukça yeni ve kaliteli kurutma sistemlerine sahip olan işletmemiz fırında kurutulmuş ürünler işlemeye devam etmektedir.

Uluslar arası düzeyde kabul görmek, bunu tutarlılıkla ve daha iyileştirerek sürdürmek için işletmemiz BRC ve IFS sistemine akredite olarak sistem sertifikalarını edinmiştir. Her biri profesyonel bilgi ve deneyimle donatılmış Kalite Güvence Ekibimiz bu hususta gerekli çalışmaları yapmış ve hali hazırda yapmaya devam etmektedir.AVOD Kurutulmus Gıda ve Tarım Ürünleri Sanayi Ticaret A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Yıldırım Mahallesi 35.Sokak No:62 Menemen/İZMİR
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.avod.com.tr
Şirketin Süresi
Süresiz
Bağımsız Denetim Kuruluşu
HSY DANIŞMANLIK VE BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST İZMİR
BIST TÜM
BIST TÜM-100
BIST SINAİ
BIST ANA
BIST GIDA, İÇECEK
Şirketin Sektörü
İMALAT
GIDA, İÇECEK VE TÜTÜN
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 1

AVOD Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.