Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

ATSYH Hisse Logo
ATSYH Hisse Logo

ATSYH Hisse

Atlantis Yatırım Holding A.Ş.

ATSYH Hisse Senedi


ATSYH hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Atlantis Yatırım Holding A.Ş.

Atlantis Yatırım Holding A.Ş.


Atlantis Yatırım Holding Anonim Şirketi, 1994 yılında Menkul Kıymet Yatırım Ortaklığı statüsünde kurulurak faaliyete geçmiştir.

1995 yılından itibaren hisselerini halka arz etmek sureti ile İMKB de işlem görmeye başlamıştır.

Geçen yıllar içerisinde çalışmalarını başarılı bir şekilde sürdüren firmamız, 2011 yılı Aralık ayında almış olduğu kararla, Yatırım Holding statüsünde faaliyet göstermek için Sermaye Piyasası Kurulu’na başvurmuştur.

2012 yılı içerisinde gerekli izinler alınarak prosedürler tamamlanmıştır.

Atlantis Yatırım Holding Anonim Şirketi

Firmamız halen yeni ünvanı ATLANTİS YATIRIM HOLDİNG ANONİM ŞİRKETİ olarak yatırımcılarına ve ülke ekonomisine hizmet etmektedir

Misyon

Yatırımlarımız konusundaki en temel değerlerimiz, öncelikle dürüst ve ilkeli yaklaşımlarımızdır.

Misyonumuz, projelerimizi başarılı bir şekilde hedeflerine ulaştırmak ve değerlerimizi koruyarak vizyonumuzu geliştirmektir.

Faaliyetler

Şirketimizin başlıca faaliyet konusu, kriterlerimiz doğrultusunda hedef şirketlere finansal yatırımlar yapmaktır.

Ayrıca portföyümüze kattığımız şirketlere gerek finansal açıdan, gerekse yönetimsel olarak hizmet verilmektedir.

Atlantis Yatırım Holding A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Caddebostan mahallesi Noter Sokak Taşkın Apt. No:16 Daire:2 Kadıköy - İSTANBUL
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.atlantisholding.com.tr
Şirketin Süresi
SÜRESİZ
Bağımsız Denetim Kuruluşu
BAKIŞ YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK VE BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
Şirketin Sektörü
MALİ KURULUŞLAR
HOLDİNGLER VE YATIRIM ŞİRKETLERİ
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
YAKIN İZLEME PAZARI

ATSYH Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.