Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

ATEKS Hisse Senedi


ATEKS hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Akın Tekstil A.Ş.

Akın Tekstil A.Ş.


Akin Tekstil Anonim Şirketi, uzman özverili çalışanları ve müşteri memnuniyeti politikası sayesinde kalite ve istikrarın temsilcisi olmuştur.

Kullandığı teknolojileri, araştırma geliştirme faaliyetleri ve başarılı satış ve pazarlama stratejileriyle her geçen yıl ihracatını daha da artırmıştır.

Akın Tekstil Türkiye’nin lider kumaş üreticisi olarak know-how ve deneyimiyle gurur duymaktadır.

Dikey entegrasyonlu üretim tesisleriyle müşterilerine tam hizmet vermektedir.

Aile şirketi olmasına rağmen profesyonelliğe önem vermiş ve yönetiminde kurumsallığı benimsemiştir.

Akın Tekstil Anonim Şirketi

Ayrıca, halka açık bir firmadır. Finansal gücüyle güvenilir bir şirket olmayı başarmıştır.

Akın Tekstil Anonim Şirketi tam entegre tesislerinde yurtiçi ve yurtdışı piyasalar için geniş bir ürün yelpazesi içinde imal ettiği teknik kumaşlar ile Türkiye`nin önde gelen Teknik Tekstil üreticilerinden biridir.

Teknik iplikler ve kumaşlar ISO 9001:2008 VE OEKOTEX 100 kalite standartlarına uygun olarak imal edilmektedir.

Kumaşlar uluslararası Alevalmazlık Standartlarına uygun şekilde test edilerek sertifikalandırılmaktadır.

Akın Tekstil A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
OSMANİYE MAH. ÇIRPICI KOŞU YOLU SK. NO:5/1,2,3,4 34144 BAKIRKÖY / İSTANBUL
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.akintekstil.com.tr
Şirketin Süresi
SÜRESİZ
Bağımsız Denetim Kuruluşu
MGI BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST ANA
BIST TÜM-100
BIST TEKSTİL, DERİ
BIST SINAİ
BIST TÜM
Şirketin Sektörü
İMALAT
TEKSTİL, GİYİM EŞYASI VE DERİ
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 1

ATEKS Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.