Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

ARDYZ Hisse Logo
ARDYZ Hisse Logo

ARDYZ Hisse

Ard Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

ARDYZ Hisse Senedi


ARDYZ hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Ard Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

Ard Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.


ARD GRUP BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ Anonim Şirketi, ARD GRUP HOLDİNG bünyesinde bulunan ARD YAZILIM VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ , Yazılım, Bilişim Teknolojileri, İletişim ve Telekomünikasyon alanında faaliyet göstermektedir. ARD GRUP HOLDİNG şirketler grubunun diğer faaliyet alanları arasında Savunma, Sağlık, Enerji, İnşaat ve Danışmanlık başta olmak üzere birçok farklı sektör bulunmaktadır. ARD YAZILIM VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ, sürekli gelişen teknolojilerin, birbirleriyle iç içe geçmiş uygulama alanlarında uçtan uca yazılım çözümleri üretir. Aşağıdaki başlıklarla özetlenebilir,

• Güçlü bir çözüm mimarisinin yazılımsal olarak hayata geçirilmesi.

• Var olan sistemlerin bütünleşik bir yapıda çalışmasının sağlanması, yazılımsal ve donanımsal entegrasyonların yapılması.

Ard Grup Bilişim Teknolojileri Anonim Şirketi

• Teknolojik gelişmeler ışığında, ihtiyaçların her zamankinden daha avantajlı yapılabilmesi için daha yeni platformlar oluşturulması, yazılım alt yapısının güncel ve güvenli kalmasının sağlanması.

• Süreçlerin ve sistemin kesintiye uğramaması için gerekli tüm önleyici tedbirlerin hem yazılım hem de donanım sistemi içinde bütünleşik olarak tasarlanması,

ARD YAZILIM VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ,

Hukuk, Sağlık, Lojistik, Finans sektörleri başta olmak üzere hem ulusal hem de uluslararası projeler geliştirmektedir. Ulusal Hukuk Ağı Projesi (UHAP), Sterilizasyon Takip Sistemi (STS), T.C. Afet Acil Durum Başkanlığı için geliştirilmiş Lojistik ve Depo Yönetim Sistemi, T.C. Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından lisans sahibi olunan E-dönüşüm (E-fatura, E-Arşiv, E-Saklama, E-İrsaliye gibi) Hizmetleri konusunda geliştirdiği projeler, sektördeki büyük projelerden birkaçını oluşturmaktadır.

Kurumsal yapılanmasını kalite anlayışından ödün vermeden sürdürülebilir kılmayı amaçlayan ARD YAZILIM VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ, gerçekleştirdiği faaliyetler ve kaliteli hizmet ile ulusal ve uluslararası projeler yaratmaktadır.

Ard Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Üniversiteler Mah. 1596. Cad. Hacettepe Teknokent 1. Arge Binası No:97/20 Çankaya / Ankara
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.ardbilisim.com.tr
Şirketin Süresi
Süresiz
Bağımsız Denetim Kuruluşu
MERCEK BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST TEKNOLOJİ
BIST TÜM
BIST ANA
BIST TÜM-100
BIST BİLİŞİM
BIST HALKA ARZ
BIST İSTANBUL
Şirketin Sektörü
TEKNOLOJİ
BİLİŞİM
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 1

ARDYZ Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.