Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

ANELE Hisse Logo
ANELE Hisse Logo

ANELE Hisse

Anel Elektrik Proje Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

ANELE Hisse Senedi


ANELE hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Anel Elektrik Proje Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

Anel Elektrik Proje Taahhüt ve Ticaret A.Ş.


Anel Elektrik Proje Taahhüt ve Ticaret Anonim Şirketi, Kurucumuz Rıdvan Çelikel’in 1986 yılında Türkiye’de başlattığı yolculuğumuz, dünyanın farklı coğrafyalarında prestijli projeler ile devam ediyor. Bugün, aynı hedefe birlikte yürüyen yaklaşık 3.000 kişilik bir ekibiz.

30 yılı aşkın sürede, 3 kıta ve 14 ülkede, 13 milyon metrekareden büyük bir alanda, 200’den fazla projeyi başarıyla tamamladık. Türkiye, Katar, Birleşik Arap Emirlikleri (Abu Dhabi ve Dubai), İngiltere, Hollanda ve Azerbaycan’da devam eden elektrik ve mekanik taahhüt operasyonlarımıza ek olarak, işletme bakım, alçak gerilim pano üretimi, gemi elektrik ve elektronik sistemleri (savunma sanayi) ve geri dönüşüm alanlarında da hizmet sunuyoruz.

Anel Elektrik Proje Taahhüt ve Ticaret Anonim Şirketi

Attığımız her adımda, bizi biz yapan değerlerimiz olan Akılcılık, Gelişim, Saygı, Azim ve Beraberlik en kıymetli rehberimiz. Biz, çevresel, sosyal ve ekonomik açıdan sürdürülebilir bir dünya için mühendislik ve teknoloji gücünü stratejik becerileri ile birleştirerek yenilikçi girişimlerde bulunuyoruz. İşimizi en iyi şekilde yaparken toplumda değer yaratma hedefini de ön planda tutuyoruz. Başarımızı, sürekli gelişen ve geliştiren, yenilikleri takip eden, yaptığı işlerle olduğu kadar, gönüllülük faaliyetleriyle de toplumda değer yaratan büyük bir ekip olmaya borçluyuz!

İşimizi en doğru şekilde yapmanın yanı sıra, dünyada değerli ve kalıcı izler bırakmayı da önemsiyoruz. Eğitim, çevre ve sanat alanlarında gerçekleştirdiğimiz sosyal sorumluluk faaliyetleri ile toplumda değer yaratmaya odaklanıyoruz. Biz, hayal ettiğimiz dünya için çözümler üretmeye çalışan, krizi gelişim fırsatı olarak gören, sosyal sorumluluk projelerine gönülden ve aktif destek veren bir ekibiz.

Yolumuzda emin adımlarla ilerlerken, yarını bugünden düşünmeye ve tasarlamaya devam edeceğiz.

Anel Elektrik Proje Taahhüt ve Ticaret A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Saray Mahallesi Siteyolu Caddesi Anel İş Merkezi No:5/4 Ümraniye-İstanbul
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.anelgroup.com
Şirketin Süresi
Süresiz
Bağımsız Denetim Kuruluşu
PwC BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST İSTANBUL
BIST HİZMETLER
BIST SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK
BIST İNŞAAT
BIST ANA
BIST TÜM-100
BIST TÜM
Şirketin Sektörü
İNŞAAT VE BAYINDIRLIK
İNŞAAT VE BAYINDIRLIK İŞLERİ
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 1

ANELE Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.