Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

ANACM Hisse Senedi


ANACM hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Anadolu Cam Sanayi A.Ş.

Anadolu Cam Sanayi A.Ş.


Anadolu Cam Sanayi Anonim Şirketi, 1957 Yılında Ankara’da kurulan Anadolu Cam San. ve Tic. Ltd. Şti. , 1976 yılından beri faaliyetlerine İstanbul’da devam etmektedir.

Kurtköy’de bulunan merkez fabrikası , aynı bölgede bulunan lamine üretim fabrikası ve GEPOSB’de bulunan fabrikasıyla birlikte daha kaliteli ve güvenli adımlarla İstanbul başta olmak üzere, Türkiye genelinde gelişerek ve kendisini sürekli yenileyerek çalışmalarına devam etmektedir.

Anadolu Cam Sanayi Anonim Şirketi

1970 yılında Trakya Camtaş Düz Pazarlama Anonim Şirketi’den ‘’ Yetkili Cam Satıcılığı’’ unvanını ve 1998 yılında ‘’ Isıcam Yetkili Üreticiliği’’ unvanını da alarak faaliyet yelpazesini geliştirmiştir.

Bugün faaliyetlerine Anadolu Cam Ürünleri San. Tic. Anonim Şirketi ve Taşözler Cam İşleme Ltd.Şti. grup şirketleriyle birlikte devam ederek istihdamını arttırmaya ve faaliyetlerini güçlü bir şekilde sürdürmeye devam etmektedir.

Anadolu Cam San. ve Tic. Ltd. Şti fabrikalarında kullanılan her türlü ekipman ve makineler, dünyanın en prestijli firmalarından tedarik edilmiştir.

Anadolu Cam San. ve Tic. Ltd. Şti., bugün şubeleriyle beraber 32000 m2 kapalı alanda faaliyetlerine ilk günkü heyecanla , sürekli yenilenerek ve hep daha iyiyi hedefleyerek devam etmektedir.

Anadolu Cam Sanayi A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
İçmeler Mahallesi, D-100 Karayolu Caddesi, No: 44A 34947 Tuzla/İSTANBUL
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.sisecamcamambalaj.com
Şirketin Süresi
Süresiz
Bağımsız Denetim Kuruluşu
GÜNEY BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK
BIST 100-30
BIST YILDIZ
BIST TÜM
BIST 50
BIST SINAİ
BIST 100
BIST TEMETTÜ
BIST TAŞ, TOPRAK
Şirketin Sektörü
İMALAT
TAŞ VE TOPRAĞA DAYALI
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
YILDIZ PAZAR - GRUP 2

ANACM Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.