Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

ALYAG Hisse Senedi


ALYAG hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Altınyağ Kombinaları A.Ş.

Altınyağ Kombinaları A.Ş.


Altınyağ Kombinaları Anonim Şirketi, Türkiye’nin en eski ve köklü sanayi kuruluşlarından biri olarak 1962 yılından bu yana bitkisel yağ üretimi yapan Altınyağ Kombinaları Anonim Şirketi 53 milyon TL’lik yatırım alarak üretim ve finansman yapısını güçlendirdi, hedeflerini büyüttü ve iddiasını küresel pazara taşıdı.

Tarihinin en önemli kilometre taşlarının kaydedildiği 2012’den itibaren Altınyağ, son tüketiciye yönelik ambalajlı yağ üretimini durdurarak küresel pazarda daha karlı ve aynı zamanda rekabetin az olduğu ham yağ üretimine odaklandı. Öte yandan çevre dostu özelliğiyle pazarda talebin giderek arttığı biyodizel yakıt üretimine yönelik yarı rafine bitkisel yağ üretimine de başlandı.

Altınyağ, bu dönüşümün sonucunda yemeklik yağ alanında market raflarında rakibi olduğu markaların hammadde sağlayıcısı konumuna gelirken, ürünlerini enerji, kimya ve boya sektörlerinin de kullanımına sunarak faaliyet kapsamını genişletti.

Altınyağ Kombinaları Anonim Şirketi

Aynı zamanda ambalajlı yağ üretimine yönelik donanım korunarak müşteri ihtiyaçlarının çok yönlü karşılanması öngörüldü.

Altınyağ, İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’ndeki yüksek teknolojik donanıma sahip tesislerinde deneyimli ekibiyle ayçicek tohumu, soya fasulyesi, kanola tohumu, keten tohumu, ketencik tohumu, mısırözü tohumu gibi bitkisel yağlı tohumlardan ham yağ, yarı rafine ve tam rafine yağ ile yem sektörünün vazgeçilmez ihtiyacı küspe üretimini sürdürdü.

Toplam 105 milyon TL’lik ödenmiş sermayeye sahip olan 40 ülkeye ihracat yapan Altınyağ, şemsiyesi altında ayrıca Gürtaş Tarım Enerji Yatırımları San.ve Tic. Anonim Şirketi ve Altınyağ Biodizel Petrol Ürünleri Enerji Üretim Anonim Şirketi şirketini barındırıyor.

19.12.2018 tarihinde Şirketimize ve Bağlı ortaklığımız Gürtaş’a ait izmir A.O.S.B. de bulunan gayrimenkul ve makine parkının tamamının Yakamoz Yağ San.ve Tic.Anonim Şirketi ne 27.500.000 $ + KDV bedelle satış işlemi tamamlanmış olup şirketimizin üretime yönelik faaliyetleri mevcut tesislerde sona ermiştir.

Şirketimiz Çınarlı Mah. Ozan Abay Caddesi No :10 Ege Perla B Kule Kat:12 D:123 Konak-İZMİR adresinde kendi mülkü olan ofisinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Kazancına halkı da ortak eden ve Borsa İstanbul’da ALYAG koduyla işlem görmeyi sürdüren Altınyağ, kısa sürede tekrar bünyesine Kiralama yada satın alma yoluyla yeni bir tesis katarak, Türkiye’nin En Büyük İlk 500 Sanayi Kuruluşu arasına girmeyi ve Ortadoğu’daki ihracat haritasını genişletmeyi ve bu bölgede kalıcı bir oyuncu olmayı hedefliyor.

Altınyağ Kombinaları A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Çınarlı Mah. Ozan Abay Caddesi No :10 Ege Perla B Kule Kat:12 D:123 Konak-İZMİR
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.altinyag.com.tr
Şirketin Süresi
SÜRESİZ
Bağımsız Denetim Kuruluşu
ARKAN ERGİN ULUSLARARASI BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
Şirketin Sektörü
İMALAT
GIDA, İÇECEK VE TÜTÜN
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
YAKIN İZLEME PAZARI

ALYAG Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.