Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

ALBTS Hisse Logo
ALBTS Hisse Logo

ALBTS Hisse

Albaraka Portföy Yönetimi A.Ş.

ALBTS Hisse Senedi


ALBTS hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Albaraka Portföy Yönetimi A.Ş.

Albaraka Portföy Yönetimi A.Ş.


Albaraka Portföy Yönetimi tarafından kurulan ve Türkiye'nin en büyük Gayrimenkul Yatırım Fonları arasında gösterilen Batışehir, One Tower ve Dükkan Gayrimenkul Yatırım Fonları, Borsa İstanbul'da işlem görmeye başladı.

Dün gerçekleştirilen gonk töreni ile birlikte arz edilen GYF'ler, ALBTS, ALDUK ve ALONE kodları ile Nitelikli Yatırımcı İşlem Pazarı'na arz edilmiş oldu.

Albaraka Portföy Yönetimi Anonim Şirketi

Albaraka Türk Genel Müdürü Melikşah Utku, üç gayrimenkul yatırım fonunun büyüklüğünün 1.1 milyar TL seviyesinde oludğunu söyledi.

Türkiye finans piyasasında 30 yıllık deneyime sahip ve katılım bankacılığı sektörünün tanınan markalarından Albaraka Türk'ün yüzde 100 iştiraki ile kurulan Albaraka Portföy, 2015 yılından bugüne yatırım fonu yönetimi ve kuruluşu, emeklilik fonu yönetimi ve yatırım danışmanlığı gibi alanlarda faaliyetlerini sürdürüyor.

Albaraka Portföy Yönetimi A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Elektronik Posta Adresleri
Web Site Adresleri
Şirketin Süresi
Bağımsız Denetim Kuruluşu
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
Şirketin Sektörü
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar

ALBTS Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.