Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

AKGUV Hisse Logo
AKGUV Hisse Logo

AKGUV Hisse

Akdeniz Güvenlik Hizmetleri A.Ş.

AKGUV Hisse Senedi


AKGUV hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Akdeniz Güvenlik Hizmetleri A.Ş.

Akdeniz Güvenlik Hizmetleri A.Ş.


Akdeniz Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi, Hizmet sektöründeki yenilik ve gelişmeleri yakından takip eden Akdeniz Güvenlik, ülkemizin öncü kuruluşları arasına girmeyi başaran iştirakleri ile istikrarlı ve hızlı bir büyüme kaydederek, sektöründe lider markalardan biri olmayı başarmıştır. Akdeniz Güvenlik, yenilikçi, teknolojik gelişmelere açık, insan kaynağını etkin yöneten, çalışan ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan şirket olmayı amaçlamaktadır.

Sürekli gelişen teknolojiyi takip ederek kaliteyi en üst seviyeye taşımak hedefiyle hizmet verdiğimiz sektörün, ülkemiz açısından ne derece önem arz ettiğini geçmişte yaşanan tecrübeler de göstermiştir.

Akdeniz Güvenlik, hizmet sektöründe 25 yıllık tecrübe ve birikime sahiptir. Türkiye’de devletin özel sektör şirketlerine taşere ettiği işlere yönelik yasal düzenlemesi sonrası, temel faaliyet alanımız olan özel güvenlik alanının yanı sıra, savunma sanayii ve güvenlik yazılımı ve donanımı sektörleri gibi ülkemiz açısından oldukça kritik olan ve büyüme arz eden yeni faaliyet alanlarına da yönelinmiştir. Kamu ve özel sektörle kurduğumuz güçlü ilişkilerimizi bir üst boyuta taşıma hedefimiz doğrultusunda yeni yatırımlara imza atarak Mai Grup ve Tanıtek’e ortak olunmuştur.

Akdeniz Güvenlik, özel güvenlik, savunma sanayii ve güvenlik yazılım ve donanımı sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Akdeniz Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi

Şirketin hisse senetleri 2012 yılından itibaren Borsa İstanbul’da işlem görmekte olup, Borsa İstanbul’daki ilk ve tek halka açık özel güvenlik şirketidir. Şirketin halka açıklık oranı %41, 56’dır.

Vizyon ve Misyon

Vizyon

Akdeniz Güvenlik müşteri ve çalışanlarına değer katan, toplumsal sorumluluğun bilincinde, ülkesinin değerlerine saygılı, güvenilir, kaliteli ve müşteri odaklı hizmet anlayışlarıyla sektöründe aranan marka olmayı hedeflemekte; elde ettiği tecrübe ve deneyimi hazırladığı eğitim programları ile personeline aktarıp hatasız hizmet vermeyi planlamaktadır.

Misyon

Her insanın temel hakkı olan güvenilir bir ortamda yaşamayı temel felsefe edinen Akdeniz Güvenlik; insana değer veren, kaliteyi yaşam felsefesi olarak benimseyen, konusunda deneyimli bir kuruluş olmanın getirdiği tecrübe, oluşturduğu yeni işbirlikleri, değişime olan bağlılığı ile istikrarlı ve dengeli bir şekilde büyür. Yenilikçi insan kaynakları ve güvenlik sistemlerini uygulayarak insan kaynağının etkin bir şekilde yönetilmesini ve çalışanların memnuniyetini üst seviyede tutulmasını sağlar. Akdeniz Güvenlik; sosyal sorumluluk bilinci ile etik değerlere önem verir, toplumun sosyal ve ekonomik gelişimine katkıda bulunur.

Akdeniz Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Mahmutbey Mahallesi Taşocağı Yolu Caddesi BALANCE GÜNEŞLİ No:19-6 Daire: 16 Bağcılar / İstanbul
Elektronik Posta Adresleri
Web Site Adresleri
www.akdenizguvenlik.com.tr
Şirketin Süresi
süresiz
Bağımsız Denetim Kuruluşu
IŞIK YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK VE BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST TÜM
BIST HİZMETLER
BIST TÜM-100
BIST ANA
BIST İSTANBUL
Şirketin Sektörü
İDARİ VE DESTEK HİZMET FAALİYETLERİ
GÜVENLİK VE SORUŞTURMA FAALİYETLERİ
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 1

AKGUV Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.