Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

AKFGY Hisse Logo
AKFGY Hisse Logo

AKFGY Hisse

Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

AKFGY Hisse Senedi


AKFGY hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.


Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi, (Akfen GYO) 25 Haziran 1997 tarihinde faaliyete geçen Aksel Turizm Yatırımları ve İşletmecilik Anonim Şirketi’nin 2006 yılında gayrimenkul yatırım ortaklığına dönüştürülüp yeniden yapılandırılması ile kurulmuştur.

Akfen GYO’nun ana faaliyet konusu, gayrimenkule dayalı sermaye piyasası araçlarına yatırım yapmak, gayrimenkul portföyü oluşturmak ve geliştirmektir. Uzmanlık alanı orta sınıf otel projeleri geliştirmek ve inşa ettirmek olan Akfen GYO, Avrupa’nın en büyük uluslararası zincir otel işletmecisi olan Accor ile stratejik işbirliği kapsamında İbis ve Novotel markaları altında şehir oteli projeleri geliştirmektedir.

Akfen GYO operasyonda olan İstanbul’da İbis ve Novotel, Esenyurt’ta İbis, Ankara’da İbis, Eskişehir’de İbis, Trabzon’da Novotel, Kayseri’de İbis ve Novotel, Gaziantep’te İbis ve Novotel, Bursa’da İbis, Adana’da İbis, İzmir’de İbis Otel, Rusya Yaroslavl’da İbis, Rusya Samara’da İbis, Rusya Kaliningrad’da İbis, Rusya Moskova’da İbis, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde beş yıldızlı Merit Park Otel, Tuzla’da İbis ve Karaköy’de Novotel projeleri ile birlikte toplam 20 otellik bir portföye sahiptir.

Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi

7 milyon 532 bin 096* kişiyi ağırladık

Hayata geçirdiği üç ve dört yıldızlı otellerde, çağdaş şehir otelciliği anlayışının seçkin örneklerini yansıtan Şirket, inşa ettirdiği otelleri stratejik ortağı olan Accor’a uzun dönemli sözleşmelerle kiraya vererek düzenli ve öngörülebilir kira geliri sağlamak üzerine bir iş modeli oluşturmuştur.

Akfen GYO’nun yenilikçi bir yönetim anlayışıyla ele aldığı yurt içi yatırımları, Türk orta sınıfının gelişmesine paralel olarak artan turizm talebine ve Türk iş dünyasındaki mobiliteye bağlı olarak şekillenmektedir.

Net aktif değeri açısından Türkiye’nin önde gelen GYO’ları arasında yer alan Akfen GYO, dünya standartlarını hedefleyen projeleriyle sektördeki güvenilir ve öncü konumunu pekiştirmektedir.

Akfen GYO 11 Mayıs 2011 tarihinde halka açılmıştır ve bu tarihten itibaren “AKFGY” hisse kodu ile BIST‘te işlem görmektedir.

Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
LEVENT LOFT BÜYÜKDERE CADDESİ NO:201 C BLOK KAT:8 DAİRE:151 34394 LEVENT İSTANBUL
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.akfengyo.com.tr
Şirketin Süresi
Süresiz
Bağımsız Denetim Kuruluşu
GÜNEY BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST MALİ
BIST GAYRİMENKUL YAT. ORT.
BIST TÜM
BIST ANA
BIST TÜM-100
Şirketin Sektörü
MALİ KURULUŞLAR
GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIKLARI
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
ANA PAZAR - GRUP 1
KESİN ALIM SATIM PAZARI-(NİTELİKLİ YATIRIMCILAR ARASINDA)

AKFGY Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.