Bitcoin Al Sat
Bitcoin Al Sat

Kolayca Bitcoin Al Sat

Türk Lirası ile KOLAYCA BITCOIN AL ve SAT

AEFES Hisse Logo
AEFES Hisse Logo

AEFES Hisse

Anadolu Efes Biracilik ve Malt Sanayi A.Ş.

AEFES Hisse Senedi


AEFES hisse senedi teknik analizi, canlı borsa, şirket haberleri, fiyat grafiği ve hareketleri, hisse yorumları gibi piyasa verilerini anlık takip edebilirsiniz.
Anadolu Efes Biracilik ve Malt Sanayi A.Ş.

Anadolu Efes Biracilik ve Malt Sanayi A.Ş.


Anadolu Efes Biracilik ve Malt Sanayi Anonim Şirketi, Türkiye, Rusya, Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta Asya ve Orta Doğu ülkelerinden oluşan geniş bir coğrafyada, 60’a yakın markamız ile 300 milyonu aşan bir tüketici kitlesine ürün ve hizmet sunmakta olduğu yaygın olarak bilinmektedir.

6 ülkede bulunan 21 bira fabrikamız, 5 malt tesisimiz ve 1 şerbetçiotu işleme tesisimiz ile Anadolu’dan dünyaya uzandığı bilinir.

Anadolu Efes Biracilik ve Malt Sanayi Anonim Şirketi

Bu doğrultuda, günümüz itibariyle satış hacmi bakımından Avrupa’nın en büyük 5’inci, dünyanın en büyük 15’inci bira üreticisi durumunda olduğu düşünülmektedir.

Kurulduğumuz günden bu yana ülkemizin en beğenilen bira markalarını tüketicilerimiz ile buluşturuyoruz.

1969’da İstanbul ve İzmir’de iki bira fabrikasıyla başladığımız yolculuğumuza, günümüzde 3 bira fabrikası, 2 malt fabrikası, 1 şerbetçiotu işleme tesisi ve portföyümüzdeki 18 marka ile Türkiye’nin en büyük bira üreticisi ve pazar lideri olarak devam ediyoruz.

Bira pazarını ve kültürünü geliştirme yolunda pek çok ilke imza atarken, kutu bira, düşük kalorili bira, dönüşümsüz şişe, 5 litre fıçı, kabartmalı kutu, baskılı kutu, şeffaf etiket, 1 litre şişe, fıçı kutu, fıçı şişe ambalaj ve ürünlerini Türkiye'de ilk kez tüketicilerle tanıştırdığını vaad etmektedir.

Marka mükemmellik stratejilerimiz doğrultusunda yatırımlarımızı sürdürmekte ve her geçen yıl yeniliklere imza atmaktayız.

Anadolu Efes Biracilik ve Malt Sanayi A.Ş. Şirketinin Özet Bilgileri


Şirket Bilgileri
Merkez Adresi
Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Balkan Caddesi No:58/24 Buyaka E Blok Ümraniye-İstanbul TürkiyeTel: +90(216) 586 80 00Fax:+90(216) 389 58 63
Elektronik Posta Adresleri
[email protected]
Web Site Adresleri
www.anadoluefes.com
Şirketin Süresi
Süresiz
Bağımsız Denetim Kuruluşu
DRT BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
Şirketin Dahil Olduğu Endeksler
BIST SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK
BIST YILDIZ
BIST 100
BIST 100-30
BIST 50
BIST İSTANBUL
BIST GIDA, İÇECEK
BIST KURUMSAL YÖNETİM
BIST TÜM
BIST SINAİ
Şirketin Sektörü
İMALAT
GIDA, İÇECEK VE TÜTÜN
Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazarlar
YILDIZ PAZAR - GRUP 2

AEFES Hissesini Takip Edenler

177 kişi tarafından takip ediliyor.

UYARI


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sitede yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sitede yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bildiğiniz gibi Hisse Senedi; Borsa - Hisse senedi – Pay – BIST 30 – BIST 100 Sermaye şirketlerinde payların belgelendirilmesi amacıyla ortaklara verilen kıymetli evraklara hisse senedi denmektedir.
Bununla birlikte birçok sektörden farklı şirketlerin hisse senetleri, borç senetleri gibi sermaye piyasası araçlarının ticaretinin yapıldığı piyasalara ise borsa denir. BIST 30, BIST 100 Endeksleri, Borsa İstanbul’da işlem gören payların ortak performanslarının ölçülmesi için oluşturulmuş pay gruplarıdır. Pay piyasasında işlem gören şirketlerin, endekslerin içerisindeki dağılımı ve ağırlıkları birbirinden farklıdır.

HisseLog platformu üzerinde ağırlıklı ortalaması en çok azalan hisseleri, borsada en çok artan ve en çok azalan hisseleri, Türk Lirası bazında en çok işlem gören veya Lot bazında en çok işlem gören hisseleri bununla birlikte BIST endeksleri, günlük hisse yorumları, hisse fiyatları, güncel hisse senedi fiyatlarını canlı olarak BIST ve borsa hisselerini takip edebilirsiniz. Hisse senetlerinin haftalık kapanış, ağırlıklı ortalama, işlem adedi, işlem hacmi, en yüksek ve en düşük kapanış verileri şu an platformumuza eklenmemiştir. Ancak anlık olarak öncü hisseler, büyük veya küçük hacimli hisse senetleri de dahil olmak üzere en çok izlenen hisseler, grafikler, hisse yorumları ve daha fazlasını HisseLog platformumuzdan takip edebilebilirsiniz.